reede, 28. november 2014

Sünnipäevatort


Aiaviljadele vahelduseks tegin ka ühe tordi. Natuke lopergune, aga esimese korra kohta päris korralik. Nukunurgas peaks ikka kasutust leidma.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar